Onderstaand een overzicht van kerkdiensten, voorganger, organist en eventuele bijzonderheden over de dienst. 
Aanvullingen en wijzigen graag verzenden naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. zodat het een actuele overzicht wordt.

 

Datum   Tijd Kerk Predikant Groep OvD ouderling  Beamer Bijzonderheden
29-Sep ZAM   Arke vd Herik     Hennie Prinsen    
29 ZAM   Menorah Smilde 3 Sietske Dijkstra      
06-Oct ZAM   Zuider Smilde     Chris de Haan    
6 ZAM   Arke Boschma     Nanke v Gelderen    
13 ZAM   Zuider Boschma     Fokje Hovius    
13 ZAM   Menorah vd Herik 4 Henk Laanstra   Bauke Deinum  
20 ZAM   Zuider Smilde     Sietske Dijkstra    
20 ZAM   Arke       GEEN   Geestdrift
27 ZAM   Arke vd Herik     Jellie Douma   Bijbelvakantieweek
27 ZAM   Menorah Boschma 5 Chris de Haan   Reinier Tel  
03-Nov ZAM   Zuider vd Herik     Aleid Bouma    
3 ZAM   Menorah Boschma 1 Nanke v Gelderen   Jan ten Hoor  
7 ZAM avond Zuider Smilde     Henk Laanstra   Dankdag gewas en arbeid
10 ZAM   Arke vd Herik     Jan van der Leij    
10 ZAM   Menorah Boschma 2 Fokje Hovius   Ype Jan Krol Kerk-School-Gezinsdienst
17 ZAM   Zuider Boschma     Marieke v Heeringen   Avondmaal
17 ZAM   Arke       GEEN   Geestdrift
24 (ZA)M   Menorah Boschma 3 Jellie Douma GEEN Andries Tuinenga Ook dienst in Zuid en Arke
01-Dec ZAM   Zuider vd Herik     Hennie Prinsen    
1 ZAM   Arke Smilde     Chris de Haan    
8 ZAM   Zuider Smilde     Nanke v Gelderen    
8 ZAM   Menorah Boschma 4 Jan van der Leij   Michael Nijenhuis  
15 ZAM   Arke Klomp     Marieke van Heeringen    
15 ZAM   Menorah Boschma   2  Fokje Hovius   Jan ten Hoor  
22 ZAM   Zuider Smilde     Sietske Dijkstra    
24 (ZA)M avond Menorah ??? 5 Aleid Bouma GEEN Bauke Deinum Ook dienst in Zuid en Arke
25 ZAM   Menorah Smilde 1 Hennie Prinsen   Alex de Groot  
29 ZAM   Arke vd Herik     ?????   Afscheid de Arke
29 ZAM   Menorah Boschma 2 Aleid Bouma      
31 ZAM avond Zuider vd Herik     Jan van der Leij   Oudejaarsdag

 

Groepsindeling ouderlingen vanaf 29 september 2019

Groep 1

Groep 2

Groep 3

Groep 4

Groep 5

Hennie Prinsen

Fokje Hovius

Sietske Dijkstra

Jan van der Leij

Marieke van Heeringen

Nanke van  Gelderen

Aleid Bouma

Jellie Douma

Henk Laanstra

Chris de Haan

 

 

 

 

Ga naar boven